Poštovane kolegice i kolege,

Pozivamo vas na sudjelovanje u istraživačkom projektu  „Korištenje aplikacija za upoznavanje partnera i pridruženi rizici“ koje provode članovi Sveučilišta u Huddersfieldu, Ujedinjeno Kraljevstvo.

Osnovni cilj istraživačkog projekta je ispitati rizike povezane s korištenjem aplikacija za upoznavanje partnera, kao i istražiti iskustva odraslih tijekom korištenja takvih aplikacija.

Istraživanju mogu pristupiti svi sudionici koji imaju 18 godina i više te koriste internet.

Sudjelovanje u istraživanju je dobrovoljno i anonimno. Ispunjavanje ankete traje oko 15 minuta.

Online anketi pristupa se putem linka.

Molimo Vas da uputu i poveznicu za istraživanje proslijedite Vašim poznanicima/prijateljima ili na profilima Vaših društvenih mreža. Svi studenti koji budu sudjelovali u anketi ostvaruju istraživačke sate. Za više informacija o navedenom javite se kolegici Arti Dodaj na e-mail.

Zahvaljujemo na pomoći u istraživanju!