Izv. prof. dr. sc. Andrea Tokić

Aktivnosti na razini Sveučilišta

• UNIZD koordinator radnog paketa 3 (Human Resources Unit) u sklopu Obzor projekta Research for Society (RFS)

• Akademski Minor koordinator (EU-CONEXUS)

• Član Joint Research Institute for Social, Culture and Human Sciences meeting (SCHSI)

• Koordinator aktivnosti vezanih za proces evaluacije i izradu dokumentacije za reakreditaciju HRS4R certifikata na Sveučilištu u Zadru (Excellency in Research Award)

• Član Steering Committee-a za provedbu aktivnosti vezanih za Human Resources Strategy for Researchers (HRS4R) na Sveučilištu u Zadru

• Organizacija stručne prakse u sklopu Minorsa za studente EU-CONEXUS-a na UNIZD (2021)

• Organizirala radionicu za EU-CONEXUS mlade istraživače (R1 i R2) vezano za prijavu i pisanje projekata (prva od šest radionica ciklusa Training programme on transversal skills) – radionica “Relevance” održana u rujnu 2022., predavači Ivan Curzolo (INFORMEST, Italija) i Sandra Milovanović Soldatić (Hrvatska naklada za znanost)

• Sudjelovanje na sastanku/radionici o uspostavi i djelovanju Joint Research Institute for Social, Culture and Human Sciences meeting (SCHSI) koji je osnovan u sklopu Obzor projekta Research for Society (RFS) – Atena (2022)

• Član radne skupine na Sveučilišnu u Zadru za izradu institucijskog Plana za ravnopravnost spolova

• Član radne skupine za izradu alata za utvrđivanje potrebe za usavršavanjem nenastavnog osoblja

• Član Povjerenstva za dodjelu stipendija studentima u stanju socijalne potrebe

• Sudjelovala u organizaciji Okruglog stola “Izazovi roditeljstva djece s teškoćama u razvoju” koji je održan povodom 20. obljetnice osnutka obnovljenog Sveučilišta u Zadru (ožujak 2022)

Aktivnosti na razini Odjela

• Predsjednica povjerenstva za provođenje razredbenog postupka (2016./17.)

• Član povjerenstva za provedbu Županijskog natjecanja iz psihologije (2016./17.)

• Član povjerenstva za dodjelu Nagrade Odjela za psihologiju uspješnim studentima psihologije

Odbori i uredništva

• Predsjednica organizacijskog odbora 23. Dana psihologije u Zadru (svibanj 2022.)

• Tajnica Programsko-organizacijskog odbora 21. Dana psihologije u Zadru (svibanj 2018.)

• Član organizacijskog i/ili programskog odbora 22., 20, 18.,16. i 13. Dana psihologije u Zadru

• Član Programskog odbora 25. godišnje konferencije hrvatskih psihologa (2017.)

• Glavna urednica Book of Selected Proceedings of 21st Psychology Days in Zadar (2019.)

• Član uredništva knjige sažetaka s 20., 21., 22. i 23. Dana psihologije u Zadru

Predavanja i radionice u sklopu Tjedna psihologije

• 2023. – radionica u 5. Razredu OŠ Bartul Kašić Zadar. Naziv: Kako prevladati strah od ispita (izvođači: Andrea Tokić i Lozena Ivanov)

• 2022. – prezentacija rezultata istraživanja iz projekta “Dobrobit zaposlenih roditelja djece s teškoćama u razvoju:  Što kažu roditelji?”

• 2022. – radionica u 5. Razredu OŠ Ivo Mašina. Naziv: Kako prevladati strah od ispita (izvođači: Andrea Tokić i Lozena Ivanov)

• 2021. – predavanje Izazovi zdravstvenih djelatnika u RH za vrijeme pandemije Covid-19

Radionice u sklopu Tjedna mozga

• 19. Tjedan mozga (2019.) – radionica sa studentima u DV Radost Bokanjac “Zašto je potrebno šetati mozak?”

• 16. Tjedan mozga (2017.) – radionica u OŠ Smiljevac

• 14. Tjedan mozga (2015.) – radionica „Izrazi se riječima i pokretom“, dr.sc. Andrea Tokić i studenti psihologiju u DV Voštarnica, Radost.