Krešimir Jakšić, mag. psych.

Recenzije radova u znanstvenim časopisima i publikacijama

Stručne aktivnosti

• Član organizacijskog odbora "23. Dani psihologije u Zadru"

• Održao predavanje u sklopu 19. Tjedna Mozga pod nazivom "Mentalno zdravlje u narušenom okolišu" (2021.)

• Održao radionicu iz deskriptivne i inferencijalne statistike namijenjenu djelatnicima Odjela za turizam i komunikacijske znanosti Sveučilišta u Zadru (2020.)

• Bio član Županijskog povjerenstva za provedbu Natjecanja iz psihologije učenika srednjih škola Zadarske županije (2020.)

• Održao prezentaciju pod nazivom "Mračna trijada ličnosti i preuzimanje financijskog rizika" za djelatnike ljudskih potencijala Croatia osiguranje d.d. (2019.)

• Prezentirao Odjel za psihologiju Sveučilišta u Zadru u sklopu Smotre Sveučilišta u Zagrebu (2019.)

• Višekratno demonstrirao rad s testovima CRD serije u sklopu javnih aktivnosti Odjela za psihologiju Sveučilišta u Zadru i organiziranih posjeta (djelatnika zrakoplovne baze "Zemunik")

• Višekratno sudjelovao u aktivnostima u sklopu Europske noći istraživača (prezentirao eye-tracking tehnologiju i tehnologiju virtualne stvarnosti)

Administrativne aktivnosti

• Web administrator Odjela za psihologiju Sveučilišta u Zadru