Izv. prof. dr. sc. Jelena Ombla

Stručne, administrativne i ostale aktivnosti

• Kao članica organizacijskih i programskih odbora, opetovano je sudjelovala u organizaciji Dana psihologije, bienalne međunarodne znanstveno-stručne konferencije koja se održava u Zadru (članica Organizacijskog odbora 17., 18., 22. i 23. Dana psihologije, članica Programskog odbora 19. Dana psihologije, te članica Organizacijsko-programskog odbora 20. Dana psihologije).

• Bila je članica uredništva: knjige sažetaka XX. Dana psihologije u Zadru, izdanja Book of Selected Proceedings of the 22nd Psychology Days in Zadar te Zbirke psihologijskih skala i upitnika-svezak 11.

• Sudjelovala je u organizaciji 19th European Conference on Personality, kao članica organizacijskog i programskog odbora.

• Bila je članica Organizacijskog odbora ISHE Summer Institute 2019 održanog u Zadru.

• Višekratno je sudjelovala i u organizaciji Otvorenog dana Sveučilišta i Tjedna psihologije.

• Trenutno je predsjednica Etičkog povjerenstva Odjela za psihologiju (od 2014. godine) i Stegovnog povjerenstva za studente (od 2021.godine).

• Članica je Povjerenstva za reformu studija Odjela za psihologiju (2016.-2020.godine, te ponovno od 2021.godine).

• Bila je članica Povjerenstva za kvalitetu Odjela za psihologiju (ukupno 2016-2020.godine, od čega je bila Predsjednica ovog povjerenstva od 2018.-2020.godine).

• Od lipnja 2021. godine obnaša funkciju zamjenice voditeljice Studentskog savjetovališta Sveučilišta u Zadru, dok je u određenom periodu vršila funkciju  v.d. voditeljice Studentskog savjetovališta (srpanj 2021.godine do travanj 2022. godine ).